logo
logo

Üretim Parkuru

Üretim Parkuru

Hızla değişen çağımızda teknolojiye ayak uydurup yeniliklerin takipçisi olmak gerçekten zor. Ama bunların hepsinden daha zor olan, yenilenen teknolojik ürün şekillerini işletme şartları içerisinde sorunsuz bir şekilde üretmek.

Ece Ambalaj Plastik olarak ambalaj ihtiyaçlarınızı karşılamak için entegre bir yapıda üretim tesisi kurduk.

Üretim tesisimizde; Şirink, Naylon Torba, Sera Örtüsü ,Palet Örtüsü, Hışır Torba, Rulo Poşet ,baskılı veya baskısız atlet poşetler, el geçme ve yumuşak sap çantaların üretimini %100 geri dönüştürülebilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tüm makinelerimiz, gerekli otomasyon yazılımlarına sahip olmakla beraber; tesisimizde değerlendirilen tüm polietilen ürünler %100 tekrarlanabilirlik ilkesi dahilinde işlem görüyor.

Ele aldığımız her ürünün fiziksel ve kimyasal testlerini uluslararası test standartlarına sahip laboratuvarımızda gerçekleştirip, son kullanıcıya ulaşmadan önce doğabilecek tüm problemlerini gözden geçiriyoruz.

Bu mantık ile ürettiğimiz ürünlerimizin kalitesi ile hayal ettiğiniz ve gerçekleşen arasındaki farkı her geçen gün daha da kapattığımızı görebilir, bu yolda bize eşlik eden makine parkuru, kapasite ve standartlar ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.