logo
logo

Hakkımızda

Hakkımızda

20 yılı aşkın süredir plastik imalatında ki yeniliklere öncülük ederek hizmet veren Ece Ambalaj Plastik gösterdiği hızlı gelişim sayesinde kaliteli ve teknolojik şekilde Pe film üreten ambalaj firmalarından biri haline gelmiştir. Yıllık üretim kapasitesi 4.000.000 kg olan firmamızda müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Sera örtüsü ,Palet örtüsü, şirink, rulo naylon, naylon torba, baskılı-baskısız atlet poşet, rulo poşet ,el geçme-yumuşak sap çanta ve çeşitli plastik ambalaj ürünlerinin üretimine hızla ve güvenle devam etmektedir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Çalıştığı firmalarla ölçek farkı gözetmeksizin aynı kalite ve hizmet anlayışını uygulayan Ece Ambalaj Plastik organizasyonunu da bu prensipler üzerine oluşturmuştur.

Ece Ambalaj Plastik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.’nin gelecek hedefleri:
1. Müşteri memnuniyetini arttırarak devam ettirmek
2. Yeni ve daha istikrarlı pazar yapısı oluşturmak. İhracatı arttırmak
3. Katma değeri daha yüksek ürünlere yönelmek
4. ECEMAR markasını uluslararası bir marka haline getirmek.

Bu nedenle Ece Ambalaj Plastik Ailesi olarak verilen sözlerde tutarlı olmayı ve takım çalışmasını ön planda tutarak ürünlerimizi en düşük maliyet en yüksek kaliteyle üretmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Doğa Dostu

Ece Plastik, çevre bilinciyle geliştirdiği "Biyobozunur (Biodegradable)" ürünleri ile, plastik atık sorununa ideal bir çözüm sunmaktadır. Aynı zamanda geri dönüştürmeye de uygun olan bu yenilikçi ürünler doğada, ortam şartlarına bağlı olarak 12-24 ay arasında bozunmaktadır. Toprağın yapısını bozmaz ve toprakta yaşayan canlılar için toksik değildir.